![line](https://saferinternet4kids.gr/wp-content/themes/saferinternet4kids_new/images/blue-linebig.png)
Θέμα: Τα Κοινωνικά δίκτυα και η εικόνα του εαυτού μας
Μαθητές: Μπότης Κωνσταντίνος, Μπουγιούκος Βασίλειος, Μπουζιάνης Αριστείδης, Μπουρνάκας Ιάσων, Μπούτρη Ανθούλα, Ναστοπούλου Σοφία, Νικολετοπούλου Δέσποινα, Ντόπης Θεόδωρος, Παναγιωτόπουλος Ευστάθιος, Πανούτσου Κωνσταντίνα, Παπαγεωργίου Αλεξάνδρα, Παπαδόπουλος Ιωάννης, Παπαηλίου Δημήτριος, Παπαθανασίου Γεώργιος, Παπαθανασόπουλος Ηλίας-Κωνσταντίνος, Παπαλιά-Βρεττού Θεοδώρα, Παπαπαναγιώτου Μαρία-Κωνσταντίνα, Παπαπέτρου Μιχαήλ, Παρασκευόπουλος Αλέξανδρος, Παρασκευόπουλος Βίκτωρ-Ιωάννης, Παρασκευοπούλου Ευσταθία-Αικατερίνη, Παύλου Ανδριάνα, Πρινιανάκης Ηλίας, Ρεκούνας Πολυδεύκης, Ρουμελιώτη Γεωργία, Σακελλαράκης Μάριος-Πέτρος,
Τη συμμετοχή του σχολείου θα την βρείτε εδώ.