Safer Internet Forum November 2020
![line](https://saferinternet4kids.gr/wp-content/themes/saferinternet4kids_new/images/blue-linebig.png)
Η Μαριάννα Κ., μέλος του Youth Panel του Saferinternet4kids.gr, συμμετείχε στη συνέδριο του Safer Internet Forum 2020 , και συγκεκριμένα στο BIK Youth Panel, όπου συζήτησαν έξι επιλεγμένα θέματα – «ψεύτικο ή πραγματικό», «ανθρώπινο και ηθικό», «ψυχική υγεία και αναπηρίες» , «Εκπαίδευση εντός και εκτός διαδικτύου», «χρονοδιάγραμμα τεχνολογικής και επικοινωνιακής προόδου» και «εκπαίδευση εκπαιδευτικών». Για περισσότερες πληροφορίες σχετικά με το BIK Youth Panel 2020, δείτε εδώ.